Czy eHost oferuje miesięczne płatności?

eHost oferował opcję płatności miesięcznej do marca 2016 r., a następnie ją usunął.


W 2017 roku zostały zamknięte, więc po prostu zostawiam tę stronę ze względów SEO, więc na wypadek, gdyby ktoś szukał eHost, dowie się prawdy o eHost na mojej stronie.

Ale o ile więcej kosztuje Cię miesięczne płacenie?

Byłem ciekawy, więc podważyłem liczby. Porównałem ceny eHost z HostGator, jednym z najlepszych dostawców hostingu na świecie.

Sprawdź tabelę poniżej, aby zobaczyć, co odkryłem…

Nieograniczone strony internetowe na 1 koncie?
Oferta specjalna
3,98 USD / miesiąc przy użyciu kodu kuponu BUILDPATH
Darmowa domena?
(12,95 USD rocznie)
WordPress
45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy?
Miesięczna płatność
Brak płatności z miesiąca na miesiąc. 4,78 USD za pierwszy miesiąc. Odnawia po 11,95 USD / mc
Do końca pierwszego roku zapłacisz 136,23 USD, jeśli wybierzesz miesięczną płatność.
12 miesięcy rabatu
Nie dostępny. 57,36 USD (4,78 USD x 12 miesięcy)
Zaoszczędź 78,87 USD dzięki temu planowi!
24-miesięczna zniżka
Nie dostępny. 125,11 USD (4,78 USD x 24 miesiące)
Zaoszczędź 154,52 USD dzięki temu planowi!
36 miesięcy rabatu
Nie dostępny. 163,27 USD (3,98 USD x 36 miesięcy)
Zaoszczędź 259,76 USD dzięki temu planowi!
Wszelkie kupony?
Nie dostępny. Link aktywacyjny 3,98 USD / miesiąc
Odwiedź stronę
Nie dostępny. Odwiedź HostGator

Biorąc pod uwagę, że obie firmy zabezpieczają twój zakup z 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, warto skorzystać z 12, 24 lub 36-miesięcznego planu, aby zablokować mocno obniżoną stawkę na wypadek, gdybyś zdecydował się zachować konto.

Jeśli nadal wolisz opcję z miesiąca na miesiąc, mimo że w dłuższej perspektywie kosztuje ona więcej, HostGator oferuje nieco tańszą, niedrogą miesięczną opcję płatności bez umowy. Plus mam ekskluzywny kupon to daje 60% zniżki!

Wystarczy użyć kodu kuponu BUILDPATH na whpg, a natychmiast zaoszczędzisz 60% na regularnych cenach.

Polecany dla Ciebie: Obejrzyj ten darmowy film szkoleniowy, na którym pokazuje cię Steffany jak stworzyć świetną stronę krok po kroku za pomocą WordPress na HostGator.

Co więcej, HostGator honoruje 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Wyobrażam sobie, że wolisz coś kupić, jeśli wiesz, że jest to wolne od ryzyka. Oto, w jaki sposób HostGator sprawia, że ​​jest on dla Ciebie bezpieczny:

Prosta, PRAWDZIWA 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Twój zakup jest chroniony 45-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Obejmuje wszystkie oferowane przez nich plany.

Ale czy to naprawdę takie proste?

Jeśli jesteś podobny do mnie, jesteś sceptyczny, gdy widzisz taką gwarancję. Możesz zastanawiać się, czy są ukryte „opłaty za przetwarzanie” i inne opłaty, aby nie musieli zwracać Ci 100% zwrotu pieniędzy.

Z przyjemnością usłyszysz, że gwarancja HostGator nie zawiera ukrytych opłat ani dziwnych postanowień:

Jeśli nie jesteś zadowolony z HostGator, zwrócimy Ci pieniądze. Brak pytań. W ciągu pierwszych 45 dni zwrócimy Ci w całości opłaty za hosting. Jeśli spróbujesz nas i zdecydujesz, że HostGator nie jest dla Ciebie, uważamy, że powinieneś odzyskać swoje pieniądze.

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz zachować konta, zwrócą Ci wszystkie pieniądze bez konieczności przeskakiwania. Jest to coś, czego nie widzi wielu dostawców hostingu. HostGator może to zrobić, ponieważ w porównaniu do konkurentów więcej klientów pozostaje dłużej. Znakomity produkt i usługa mają duże znaczenie w utrzymywaniu klientów, dzięki czemu HostGator może zaoferować ogromną wartość w bardzo przystępnych cenach, bez zmuszania do zakupu z góry przez rok lub dłużej.

Wniosek: eHost vs Hostgator Opłata miesięczna

Chciałbym móc powiedzieć „tak, eHost oferuje niską miesięczną płatność”, ale już tego nie oferują. Zmuszają Cię do zakupu z wyprzedzeniem minimum 1 roku hostingu. Nie są już opłacalną opcją, jeśli wolisz miesięczne płatności i żadnych umów.

Jeśli eHost byłby skłonny być konkurencyjny i mocno wspierać swoje usługi, oferowałby miesięczną płatność. W tym momencie jest dla mnie jasne, że eHost nie ma 100% pewności, że pozostaniesz klientem, jeśli płacisz z miesiąca na miesiąc. Dlatego chcą cię zamknąć na co najmniej 1 rok wcześniej. Szczerze mówiąc, jest to standardowa praktyka dla 99% firm hostingowych, które sprawdziłem i przetestowałem, więc wcale mnie to nie dziwi. Myślę jednak, że fakt, że HostGator oferuje miesięczne płatności bez umów i zobowiązań, mówi wszystko. Są pewni, że pozostaniesz klientem, ponieważ oferują świetny hosting i obsługę klienta.

Korzystam z HostGator na kilku moich stronach i gorąco polecam je dla ciebie, więc jeśli spróbujesz HostGator, pamiętaj, aby użyć kodu kuponu BUILDPATH na HostGator, aby uzyskać 60% zniżki na hosting.

Życzymy sukcesów w swojej witrynie,

Jasio
WHPG

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map