Czy BlueHost oferuje usługi SEO?

Tworzenie własnej witryny może nie być tak proste, jak się spodziewałeś, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz tworzenie stron internetowych. Ale dzięki dostawcom usług hostingowych, takim jak BlueHost, teraz wszyscy mogą – nawet ci, którzy nie mają doświadczenia w tworzeniu stron internetowych – tworzyć własne witryny bez konieczności przechodzenia przez takie rzeczy jak HTML. To dobra wiadomość również dla zaawansowanych użytkowników, ponieważ tworzenie pełnowymiarowej, profesjonalnie wyglądającej strony internetowej jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.


Ale kiedy pomyślałeś, że wszystko jest już objęte, gdy witryna jest uruchomiona, zdajesz sobie sprawę, że jest jeszcze wiele do zrobienia. Posiadanie działającej witryny internetowej nie wystarczy, aby ludzie na całym świecie wiedzieli o Twojej firmie lub marce. W tym celu istnieje Search Engine Optimization (SEO).

Ale w każdym razie czym jest SEO?

SEO jest istotną częścią każdej strategii marketingowej online. Pomaga poprawić ranking witryny w naturalnych wynikach głównych wyszukiwarek, takich jak Google, Bing i Yahoo!.

[Plik # csp8368650, Licencja nr 1337480] Licencjonowane przez http://www.canstockphoto.com zgodnie z Umową licencyjną użytkownika końcowego (http://www.canstockphoto.com/legal.php)
(c) Can Stock Photo Inc. / kbuntu

Na przykład podczas wyszukiwania online możesz do tego użyć Google lub Bing. Po wpisaniu słowa kluczowego, co chcesz zbadać, zostaniesz przekierowany do stron wyników wyszukiwania, które zawierają listę najbardziej odpowiednich witryn. Są to tak zwane wyniki naturalne lub czasami określane jako „wyniki organiczne”. Opierają się one na powiązaniu Twojej witryny z konkretnym słowem kluczowym, a Twoim celem jest, aby witryna wyświetlała się nad naturalnymi wynikami w celu przyciągnięcia większej liczby odwiedzających i zwiększenia widoczności online.

Wyniki wyszukiwania można podzielić na dwie części:

 • Naturalne / bezpłatne wyniki wyszukiwania
 • Lista płatnych wyników wyszukiwania

Jeśli chodzi o płatne wyszukiwanie, właściciel witryny celowo reklamuje swoją witrynę w wyszukiwarkach za określoną cenę, aby uzyskać wyższą pozycję na stronach wyników wyszukiwania. Może to działać w przypadku niektórych osób, ale należy pamiętać, że 77% użytkowników wyszukiwarek woli klikać reklamy bezpłatne niż płatne.

Jakiego hosta powinieneś wybrać?

Jeśli poważnie myślisz o generowaniu przychodów ze swojej witryny, piękna witryna po prostu nie zrobiłaby tego. Pamiętaj, że Twoim głównym celem jest przyciągnięcie jak największej liczby odwiedzających. Decyzja, na którego hosta się zapisać, określi przyszłość Twojej witryny.

Dzięki BlueHost dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz do swojej witryny, od ogólnej funkcjonalności aż po przyciągnięcie większej liczby odwiedzających. Oferują różne narzędzia SEO, których można użyć do kierowania większego ruchu do Twojej witryny, oprócz oferowanej przez nie nieograniczonej przestrzeni dyskowej i przepustowości.

W jaki sposób BlueHost poprawia pozycję wyszukiwarki w mojej witrynie?

Dzięki pakietom SEO BlueHost pozycja Twojej witryny w różnych wyszukiwarkach z pewnością szybko się poprawi. Do ich pakietów należą:

 • W każdej chwili możesz uzyskać dostęp do Menedżera programu marketingowego dla swoich zapytań w dowolnym momencie. BlueHost dostarczy Ci opinii i poleci słowa kluczowe, które zmaksymalizują względność Twojej witryny.
 • Zespół SEO Bluehost dostarczy Ci więcej linków przychodzących do Twojej witryny i wykona budowanie linków poza witryną, takich jak tworzenie zakładek społecznościowych i dystrybucja artykułów, aby poprawić ranking witryny.
 • Będziesz otrzymywać cotygodniowe raporty, aby śledzić postęp swoich słów kluczowych i swoją pozycję w wyszukiwarkach.

Każdy plan hostingowy BlueHost zawiera bezpłatne przesłanie do wyszukiwarki. Oznacza to, że nie będziesz musiał czekać na wieki, zanim Twoja witryna będzie znana wyszukiwarkom. BlueHost wykona pracę za Ciebie. Oprócz tego BlueHost oferuje również profesjonalne usługi SEO dla tych, którzy poważnie podchodzą do podnoszenia swojej rangi. Do tego typu pakietu należą następujące elementy:

 • Linkowanie do SEO. BlueHost utworzy więcej linków do Twojej witryny poprzez pisanie i dystrybucję oryginalnych treści co miesiąc.
 • Pisanie SEO. Profesjonalni copywriterzy SEO BlueHost będą tymi, którzy stworzą niestandardowe treści niezbędne do wyróżnienia Twojej witryny spośród wszystkich innych.
 • Analiza i raportowanie. Zespół wygeneruje wyniki i opinie, aby uświadomić sobie, jak radzi sobie Twoja witryna.

Masz już ochotę? Zarejestruj się już dziś w BlueHost!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map