Czy BlueHost oferuje kreator stron internetowych?

BlueHost oferuje kilka niesamowitych kreatorów stron internetowych, które pomagają klientom w tworzeniu blogów i witryn o profesjonalnym wyglądzie, nawet bez dotykania jednego wiersza kodu. Korzystają z WordPress i Weebly Website Builder, które zapewniają różne funkcje pomagające klientom w tworzeniu własnych stron internetowych.


Zarówno WordPress, jak i Weebly są idealne dla tych, którzy nie mają umiejętności technicznych i wiedzy w zakresie tworzenia własnej strony internetowej. Oba są dostarczane z gotowymi motywami / szablonami, więc użytkownicy mają wiele opcji dostosowywania swojej witryny.

Ale w każdym razie czym jest kreator stron internetowych?

Mówiąc najprościej, do tworzenia stron internetowych używa się konstruktora witryn bez konieczności ręcznej edycji kodu przez użytkownika. Twórcy stron internetowych są albo zastrzeżonymi narzędziami internetowymi, albo mają postać oprogramowania komputerowego. Zazwyczaj te narzędzia internetowe są dostarczane przez dostawców hostingu. Są przeznaczone dla użytkowników do tworzenia prywatnych stron internetowych.

Funkcje Weebly Website Builder

Weebly Site Builder to jeden z wielu programów oferowanych przez BlueHost w celu poprawy jakości swoich usług. Obecnie oferują dwie wersje: Basic i Pro.

Wersja podstawowa jest bezpłatna dla wszystkich posiadaczy kont BlueHost. Obsługuje 6 stron internetowych i zapewnia obsługę wideo dla YouTube i Adobe Flash. Ponadto zapewnia obsługę blogów, formularzy, podstawowej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO) i kanału RSS.

Dla tych, którzy wymagają bardziej zaawansowanych funkcji, możesz wybrać wersję Pro z obsługą nieograniczonej liczby stron internetowych. Pozwala również użytkownikom ustawić hasła dla dodatkowej warstwy bezpieczeństwa witryny. Ci, którzy dokonają aktualizacji do wersji Pro, mogą dostosować szablony / motywy witryny.

Weebly Site Builder zawiera następujące funkcje:

 • Setki gotowych szablonów do personalizacji
 • Moduły układu (np. Obrazy, wideo, tekst) jako dodatek do strony internetowej klienta
 • Zintegrowany edytor obrazów, obsługa blogów i narzędzia do śledzenia
 • Narzędzia upraszczające tworzenie stron internetowych

Funkcje Kreatora stron internetowych WordPress

WordPress jest prawdopodobnie najpopularniejszym narzędziem do tworzenia witryn, które można znaleźć w Internecie. Pozwala stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę internetową w ciągu kilku minut. Możesz utworzyć dowolny typ witryny, od prostej osobistej witryny blogowej po pełnowymiarową, wielostronicową witrynę.

WordPress pozwala użytkownikom dostosowywać swoją stronę internetową w dowolny sposób. Zawiera wiele tematów, które spełniają różne nisze i branże. Ma również wiele wtyczek, których można używać do różnych celów. Te motywy i wtyczki mogą być bezpłatne lub płatne, w zależności od programistów i oferowanych przez nich funkcji.

Oto dlaczego powinieneś używać WordPressa do budowy strony internetowej:

 • Jest prosty i łatwy w użyciu. Wiele osób woli używać go na jakiejkolwiek innej platformie ze względu na przyjazny interfejs użytkownika. WordPress pozwala łatwo dodawać zdjęcia, filmy i inne treści do swojej witryny.
 • Jest aktualny i ugruntowany. WordPress jest stale aktualizowany przez zespół techniczny i zawsze był zintegrowany z najnowszymi projektami i programami internetowymi.
 • Masz do wyboru setki tysięcy motywów. Społeczność WordPress jest ogromna, z wieloma niesamowitymi twórcami motywów, którzy oferują bezpłatne i premium motywy, których można używać na każdym rodzaju strony internetowej. To ogromna korzyść dla klientów. Co więcej, możesz łatwo dostosować wygląd swojej witryny, kiedy tylko chcesz.
 • Strony przyjazne SEO. Witryny oparte na WordPress są tworzone wokół SEO, co może pomóc Ci dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców i poprawić widoczność Twojej witryny w Internecie.
 • Ma system zarządzania treścią (CMS). Jest to mile widziany dodatek dla każdego, kto chce przekazać różne zadania zespołowi. WordPress to CMS, który pozwala szybko i łatwo rozwinąć witrynę.
 • Ma najwyższej klasy obsługę klienta i przyjazną społeczność.

Jak uzyskać dostęp do kreatorów stron na moim koncie BlueHost?

Każdy posiadacz konta BlueHost może korzystać z Weebly i WordPress. Aby uzyskać dostęp do tych twórców witryn, wykonaj następujące instrukcje:

 1. Zaloguj się do swojego konta BlueHost. Nastąpi przekierowanie do panelu sterowania.
 1. Od Stronie internetowej sekcja, zobaczysz Zainstaluj WordPress i Użyj Weebly. Wybierz preferowanego kreatora stron.
 1. Wybierz nazwę domeny, której wolisz używać dla swojej witryny i zacznij budować!

Szybko i łatwo, prawda? Wybierz BlueHost dla wszystkich potrzeb Twojej witryny już dziś!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map