Atelier – Creative Multi-Purpose eCommerce Theme

Planujesz zbudować nową stronę internetową dla swojego portfolio lub sklepu internetowego? Całkowicie remontujesz istniejącą witrynę? Coraz więcej osób korzysta z Internetu w różnych celach, takich jak wyszukiwanie informacji, nawiązywanie kontaktów z ludźmi, a nawet zakupy! Liczba mobilnych kupujących również gwałtownie rośnie i oczekuje się, że będzie stanowić większość kupujących online w najbliższej przyszłości. To skłoniło programistów do stworzenia bardziej responsywnych motywów eCommerce, aby zaspokoić potrzeby konsumentów. Najlepsze z nich są przeznaczone nie tylko do witryn eCommerce, to uniwersalne motywy, które można dostosować do każdego rodzaju witryny. A kiedy trafiły na rynek, wielu z nich szybko stało się bestsellerami.


Istnieją dwie główne cechy dobrego motywu WordPress premium. Po pierwsze, zawiera narzędzia i opcje, których deweloper potrzebuje do tworzenia witryn, które są nie tylko kompatybilne z komputerami PC i Mac, ale także zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych. Po drugie, dobry motyw ma czysty, wysokiej jakości kod zoptymalizowany pod kątem szybkości i wyszukiwarek. Jednym z takich motywów WordPress, który zaznacza wszystkie właściwe pola, jest Wielofunkcyjny motyw eCommerce firmy Atelier. Przyjrzyjmy się bliżej temu niesamowitemu motywowi WordPress i temu, jak podbił rynek motywów.

Przegląd

Motyw e-commerce Atelier Creative Multi-Purpose został stworzony przez elitarnego twórcę motywów, Szybkie pomysły, który jest znany z tworzenia bardzo popularnych motywów WordPress. Atelier to ich najnowsza wersja, która zyskała na popularności od momentu wprowadzenia na rynek motywów. Motyw jest regularnie aktualizowany, a ostatnio został zaktualizowany do wersji 1.5, dodając nowe ekscytujące funkcje do swojego pakietu.

Motyw zawiera wiele wysokiej jakości wersji demonstracyjnych, w tym szeroką gamę różnych układów sklepów, które są obsługiwane przez WooCommerce, popularny zestaw narzędzi eCommerce, który został specjalnie stworzony dla WordPress. To sprawia, że ​​Atelier jest idealnym wyborem do tworzenia wszelkiego rodzaju stron internetowych, zwłaszcza witryn eCommerce. Przyjrzyjmy się teraz jego konstrukcji i kluczowym funkcjom i dowiedzmy się, jak łatwa w użyciu.

Projekt

Jako kreatywny, wielofunkcyjny motyw WordPress, Atelier można łatwo dostosować do szerokiej gamy projektów internetowych, od prostego osobistego bloga po pełnowymiarową korporacyjną stronę internetową. W momencie tej oceny motyw ma już 12 pięknych prezentacji, które pokażą Ci, jak niesamowite jest. Te układy demonstracyjne i dostosowania można łatwo kopiować i importować do witryny WordPress za pomocą imponującego narzędzia do importowania treści demonstracyjnych. Umożliwia to łatwe i szybkie tworzenie i dostosowywanie własnej witryny w wyjątkowy i profesjonalny sposób. Stamtąd możesz po prostu dodać własną treść, aby wypełnić witrynę. Jeśli nie, możesz użyć wersji demo jako podstawy do zbudowania własnego układu strony.

Jak widać z pokazów, znajdziesz różne wstępnie zaprojektowane układy, których możesz użyć do tworzenia różnych rodzajów stron internetowych, w tym jednego z jedzeniem, odzieżą, meblami, kosmetykami, książkami i innymi. Każda z tych wersji demonstracyjnych ma własny układ i styl. Jest jeden dla witryny typu agencja, jeden dla strony docelowej lub strony jednostronicowej, a drugi z układem czasopisma. To pokazuje, że kreatywny wielofunkcyjny motyw WordPress firmy Atelier jest naprawdę elastycznym i przemyślanym motywem premium, który został zbudowany i zaprojektowany tak, aby pasował do każdego rodzaju strony internetowej, bez względu na to, jak duża lub mała.

Jedną z godnych uwagi funkcji, które zostały dodane do wersji 1.5 motywu, jest opcja suwaka podglądu produktu, pozwalająca zarządzać sklepem internetowym, który zawiera wiele produktów w wielu odmianach. Ta szczególna funkcja umożliwia klientom i odwiedzającym witrynę przeglądanie różnych odmian interesującego ich produktu bezpośrednio ze strony głównej listy produktów w witrynie.

Oprócz suwaka podglądu produktu, Atelier pozwala również wybierać spośród 10 różnych opcji nagłówka, które można ustawić jako pełną szerokość lub szerokość witryny. Możesz nawet ustawić przezroczyste tła! Oprócz tego masz także górny pasek, lepką zmianę rozmiaru, lepką opcję pokaż / ukryj i lepką opcję. Możesz także dostosować własny nagłówek za pomocą konfiguratora przeciągnij i upuść w lewo / w prawo! Poniżej znajduje się kilka przykładów typów nagłówków, których możesz użyć:

A jeśli to nie wystarczy, Atelier ma również 2 fajne animacje nagłówków stron: Falling Circles i Geometric, przy czym ta ostatnia jest interaktywna. To znacznie ułatwia tworzenie przyciągających uwagę stron internetowych.

Ten motyw zawiera również ponad 500 pięknych ikon Font Awesome, 190+ ikon IconMind i 40 bardzo własnych ikon Swift Ideas, które zostały stworzone specjalnie dla Atelier. Oprócz tego użytkownicy będą mieli również pełny dostęp do właściwości kolorów motywu i elementu, które można łatwo dostosować za pomocą wbudowanego narzędzia dostosowywania kolorów. Teraz możesz łatwo sprawić, że Twoja strona będzie wyglądać tak, jak tego chcesz i na pewno wyróżni się z tłumu!

Kluczowe cechy

Atelier jest wyposażony w niesamowite, najnowocześniejsze funkcje, które z pewnością pomogą Ci stworzyć nie tylko piękną stronę internetową, ale także potężną iw pełni funkcjonalną! Poniżej przedstawiono kluczowe funkcje, na które można oczekiwać po zakupie motywu e-commerce Atelier Creative Multi-Purpose Theme:

 • Bezpłatne wsparcie i aktualizacje Swift Ideas
 • W pełni responsywna i gotowa na siatkówkę konstrukcja
 • Zawiera 2 suwaki premium: Suwak rewolucji oraz nowe i ulepszone Szybki suwak
 • W 100% możliwe do przetłumaczenia za pomocą wtyczki WPML
 • Rozbudowane i elastyczne opcje motywów, z zaawansowanymi ustawieniami i meta strony
 • Zbudowany z czystego i semantycznego kodu HTML5, który został dokładnie przetestowany, aby uczynić ten temat wyjątkowo przyjaznym dla SEO
 • Integracja z mediami społecznościowymi (Twitter, Facebook, Flickr, Instagram itp.)
 • Niestandardowa integracja czcionek
 • Ponad 600 DARMOWYCH czcionek internetowych Google, które można łatwo przeglądać i dostosowywać
 • Pełna kontrola nad wielkością czcionki, jej wagą, wysokością linii, odstępami między literami i kolorem
 • Obsługa RTL (od prawej do lewej)
 • 2 różne rodzaje nawigacji jednostronicowej: Standardowo z Podpowiedziami Tekstowymi i Licznikiem + strzałkami
 • Zawiera 41 animacji CSS3, które można zastosować do bloków tekstowych, obrazów i pól ikon
 • 5 różnych opcji portfela: Standard, Galeria, Kamieniarstwo, Kamieniarstwo Galeria i Kamieniarstwo wielu rozmiarów
 • 5 odmian stylów blogów: Standard (z alternatywnym stylem), Mini, Kamieniarstwo i Tylko tekst – każda z opcją dodawania pasków bocznych
 • 3 różne konfigurowalne style paska promocyjnego
 • Dostosowywalny pasek Newsletter / Subskrybuj
 • iLightbox do tworzenia atrakcyjnych responsywnych okien nakładek za pomocą biblioteki JavaScript jQuery
 • Eleganckie i elastyczne mega menu
 • Zawiera filmy instruktażowe i krótkie kody
 • Dostosowane wrażenia mobilne, aby klienci mogli korzystać z tej samej niesamowitej funkcjonalności niezależnie od używanego urządzenia
 • Potężny i przyjazny dla użytkownika program budujący strony z 54 elementami, 14 wstępnie zaprojektowanymi układami oraz możliwością zapisywania ulubionych elementów i stron
 • Wyświetlanie produktów do 6 kolumn (standardowy, wielkogabarytowy mur, galeria, galeria graniczy)
 • Pełna kontrola nad swoimi produktami
 • Motyw podrzędny gotowy i zgodny
 • Wsparcie WooCommerce, aby Twoja strona eCommerce była jeszcze bardziej wydajna

Jak widać, motyw e-commerce Creative Multi-Purpose Atelier zawiera mnóstwo niesamowitych narzędzi i funkcji, których zwykle nie ma w innych motywach. Poza tym ludzie w Swift Ideas spędzili lata starannie opracowując ramy specjalnie dla tego tematu, i pokazuje to z niesamowitą wydajnością, którą można zobaczyć w zbudowanych z niego witrynach. Użytkownicy mogą doświadczyć niespotykanej szybkości i funkcjonalności, które może zapewnić tylko Atelier.

Plusy i minusy

Debata wokół darmowych i premium motywów WordPress odbywa się prawie od samego początku WordPress. Istnieje wiele niesamowitych darmowych motywów WordPress, ale liczba premium motywów WordPress powoli rośnie. Oczywiście niektórzy wolą darmowe, podczas gdy inni wybierają płatne motywy. To, czy warto wydawać gotówkę na motyw premium, zależy od zalet i wad, które się z nim wiążą, i właśnie to zrobimy z Atelier. Oto zalety i wady korzystania z motywu premium, takiego jak Atelier:

Plusy
 • Zapewnia szerokie wsparcie ze strony twórców motywów, co stanowi ogromną premię dla użytkowników motywów na wszystkich poziomach umiejętności
 • Atelier ma znacznie wyższą jakość w porównaniu do swoich bezpłatnych odpowiedników, głównie dlatego, że generuje środki od użytkowników
 • Jest wyposażony w zaawansowane funkcje, narzędzia i opcje, które zwykle nie są zawarte w bezpłatnych motywach
 • Wszystkie aspekty projektowania stron – od stylów układu strony po backendowe strony administracyjne – są znacznie lepsze niż darmowe motywy
 • Bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem dla twórców motywów premium, którzy mają pieniądze, które mogą wydać na spełnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa swoich klientów
 • Motywy premium lepiej reagują na podstawowe zmiany WordPress i mają ściślejsze cykle aktualizacji, dzięki czemu Twoja witryna może uniknąć błędów i problemów z bezpieczeństwem
Cons
 • Musisz wydać pewną ilość gotówki na motyw premium, a może nawet zapłacić za opłaty licencyjne w nadchodzących latach
 • Niektóre motywy premium mogą powodować „rozdęcie motywu”, co jest naturalne wśród motywów z dużą ilością funkcji i funkcjonalności. Nie musi to oznaczać, że będziesz mieć wolniejszą witrynę, ale może to być czynnik przyczyniający się.
 • Twórca motywu może nagle przestać wspierać motyw i przestać go całkowicie aktualizować, co może sprawić, że będziesz dużo pracować z przejściem na inny motyw (nie mówiąc już o tym, że nie masz już pieniędzy!).

Jak widać, profesjonaliści zdecydowanie przeważają nad wadami, więc jest całkiem jasne, dlaczego coraz więcej osób wybiera płatne motywy zamiast ryzykować za darmo. Nie zapomnij jednak sprawdzić wytycznych i reputacji twórców motywów na rynku! W końcu programiści i sklepy premium zawsze śpiewają pochwały, których może nie wziąć pod uwagę potencjalnych wad oferowanego przez nich produktu. Najpierw zrób pracę domową przed zakupem motywu!

Ostateczny werdykt

Wielofunkcyjny kreatywny motyw eCommerce firmy Atelier to świetny przykład najnowszego trendu w premium motywach eCommerce WordPress. Jest nie tylko wysoce konfigurowalny, ale także wszechstronny, łatwy w użyciu i bardzo przystępny cenowo. To przemyślany i starannie wykonany motyw, który został stworzony do niemal perfekcji. Wiem, że doskonałość wydaje się być przereklamowana, ale ponad 25 000 klientów, którzy są bardzo zadowoleni z tego tematu, może to potwierdzić. Oczywiste jest, że Swift Ideas stworzyło arcydzieło i jest w stanie zapewnić oczekiwanie zarówno początkującym, jak i zaawansowanym programistom internetowym od premium WordPress. Dostępne są tysiące motywów, ale Atelier jest na szczycie gry i nie można powstrzymać jej dalszego wzrostu popularności. To naprawdę oszałamiający przykład motywu WordPress premium, który działa nie tylko doskonale na stronach eCommerce, ale także na każdym innym rodzaju strony internetowej. Więc gdybym był tobą, zdecydowanie rozważę dziś zakup Atelier Creative Multi-Purpose eCommerce Theme!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector