6 potężnych bezpłatnych narzędzi do analizy usługi hostingowej

Istnieją tysiące dostawców usług hostingowych w Wielkiej Brytanii. Zanim wybierzesz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, możesz przeczytać nasz artykuł na temat czynników, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem hostingu i skorzystać z tych bezpłatnych narzędzi do oceny ich parametrów. Upewnij się, że Dodaj stronę do ulubionych dzięki czemu możesz wrócić, gdy chcesz przetestować coś o swojej usłudze hostingowej lub porównujesz dostawców hostingu. Oto narzędzia, których używamy w naszych 10 najlepszych opiniach:


1. Sprawdź kilka parametrów hostingu za pomocą Hosting Checker narzędzie

hostingchecker2Z HostingChecker.com możesz przeanalizować kilka ważnych rzeczy na temat dostawcy hostingu. Po prostu wpisz adres URL samej usługi hostingowej lub witryny, o której wiesz, że ona świadczy usługę, i kliknij parametry. Tak proste jak to.

Możesz użyć tego szybkiego i bezpłatnego narzędzia, aby dowiedzieć się, jak szybko Odpowiedź serwera jest uzyskanie informacji o hostingu, takich jak lokalizacja (ważna dla SEO i szybkiego dostarczania treści), ISP i zakres adresów IP. Jednym z głównych czynników wykorzystywanych przez wyszukiwarki do pozycjonowania domeny jest jej wiek. Za pomocą tego narzędzia do określania wieku domeny możesz znaleźć wiek dowolnej domeny, możesz także sprawdzić whois domeny.

Darmowy kontroler SEO na stronie dla tej witryny ten analizator SEO sprawdza adres URL i generuje raport z testu optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, wynik witryny.

2. Przeanalizuj test szybkości strony i czas ładowania za pomocą Pingdom

narzędzie pingdomMożesz użyć Narzędzia Pingdom analizować skuteczność strony na wiele różnych sposobów. Aby sprawdzić wydajność hostingu internetowego, wpisz nazwę domeny hostowanej na serwerze, który badasz, i kliknij przycisk Testuj teraz. Gdy wyniki będą gotowe, pokaże serwer, z którego testuje, średnią ocenę wydajności, żądania, czas i prędkość pobierania.

W przypadku hostingu najważniejszy jest pierwszy wiersz. Po najechaniu na nią możesz zobaczyć czas potrzebny na połączenie się z MS, znaleźć DNS i tak dalej. Te wskaźniki są ważne, gdy masz listę dostawców hostingu do porównania i analizy.

Więcej przydatnych informacji tutaj może dać zakładkę Analiza strony. Pokazuje wiele informacji o tym, jak szybko ładuje się każda domena, co ładuje się z każdej domeny, plików itp., Dzięki czemu możesz zobaczyć, co należy zoptymalizować.

3. Znajdź problemy związane z hostingiem i serwerami MxToolbox SuperTool

Narzędzie mxtoolboxTo narzędzie działa na autopilocie. Po prostu idź do SuperTool i wpisz domenę, którą chcesz analizować, a następnie kliknij przycisk MX Lookup. Następnie zobaczysz zielony przycisk z napisem Znajdź problemy. Kliknij go, a narzędzie przeanalizuje wiele czynników związanych z hostingiem – Czarna lista, Serwer poczty, Serwer WWW, DNS i inne powiązane problemy.

Jeśli wystąpi błąd lub ostrzeżenie, możesz kliknąć więcej szczegółów i zobaczyć, o co chodzi, i możesz skontaktować się z dostawcą usług hostingowych, aby go naprawić lub jeśli rozważasz zakup hostingu od niego, wyślij e-mail do pomocy technicznej i zapytaj go o te problemy.

4. Bezpłatny test warunków skrajnych twojego hostingu od Wpływ obciążenia

Narzędzie mxtoolboxThe Wpływ obciążenia tester stresu to całkiem słodkie narzędzie. Jest bezpłatny i nie wymaga nawet rejestracji. Wystarczy wejść na stronę i wprowadzić domenę. Rozpocznie się test i pokaże, co stanie się z czasem wczytywania strony lub badanym, jeśli na stronie jest wielu użytkowników. Test przechodzi do 150.

W ten sposób możesz oszacować, co stanie się z wrażeniami użytkowników, jeśli zwiększysz liczbę odwiedzających dzięki dodaniu kampanii lub postu wirusowego. Lub gdy twój blog lub strona stanie się bardzo popularna. Jest to jeden z ważnych czynników, które musisz przetestować, jeśli planujesz robić coś poważnego w Internecie.

5. Monitor czasu działania od Monitor.us

narzędzie monitorująceTo bardzo praktyczne narzędzie. Jest bezpłatny dla monitora czasu pracy. Musisz się z nimi zarejestrować za pomocą bezpłatnego konta, a następnie zalogować się i dodać domenę, którą chcesz monitorować. Nie musisz nic od nich kupować. Jest link do narzędzie monitor.us.

Dlaczego to narzędzie jest przydatne? Wiele hostingu reklamuje, że zapewnia 99,9% czasu nieprzerwanej pracy, a Twoje treści są prawie zawsze dostępne online, zapewniają również opcję zwrotu pieniędzy, jeśli tego nie dostarczą. Ale większość ludzi tego nie wie, ponieważ w żaden sposób nie monitoruje swoich witryn. Zdobądź darmowe konto na monitor.us i miej kontrolę dostępności serwera.

6. Sprawdź informacje o jednym serwerze za pomocą Mega Check

narzędzie do sprawdzania megaMega Check to narzędzie typu „wszystko w jednym”, które jest bardzo szybkie dzięki prostemu interfejsowi.

Ma trzy główne kategorie – Narzędzia domeny, Narzędzia IP i Narzędzia sieciowe. W narzędziach domeny i sieci wystarczy wpisać adres internetowy, aby wyświetlić informacje. Wyszukiwanie WhoIs jest bardzo szczegółowe.

W przypadku Narzędzi IP potrzebujesz adresu IP domeny lub serwera, który musisz sprawdzić, możesz użyć http://www.ipchecking.com/ dla tego. Wpisz nazwę domeny, kliknij strzałkę, a wyświetli się adres IP. Następnie użyj go w Mega Check, aby sprawdzić pod kątem spamu, informacji IP lub trasy śledzenia.

Używamy tych narzędzi do sprawdzania firm hostingowych, które zamieszczamy na naszej stronie, więc jeśli chcesz zaoszczędzić czas, sprawdź naszą stronę z najlepszymi recenzjami hostingu w Wielkiej Brytanii i wybierz usługodawcę, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli masz sugestię dotyczącą narzędzia, które Twoim zdaniem jest przydatne i będzie dobrze pasować do naszej listy, sugeruj to w komentarzach lub na naszej Google + profil.

Oraz narzędzie premiowe od Google – PageSpeed ​​Insights

Wpisz adres URL, a Google przeanalizuje szybkość strony i UX strony. Po zakończeniu wyników sprawdź czas odpowiedzi serwera. Jeśli przekracza 200mx, sprawdź w tym artykule Google, jak to zrobić poprawić czas reakcji serwera i rozważ zakup planu hostingowego z większą ilością zasobów lub przeniesienia się na inny hosting.

Teraz możesz użyć tych narzędzi do analizy firm hostingowych z naszej listy najlepszych hostingów w Wielkiej Brytanii i znaleźć hosta, który najlepiej spełni twoje potrzeby.

Jednym z głównych czynników wykorzystywanych przez wyszukiwarki do pozycjonowania domeny jest jej wiek. Za pomocą tego narzędzia do określania wieku domeny możesz znaleźć wiek dowolnej domeny, możesz także sprawdzić whois domeny.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector