33 sposoby zarabiania na stronie / blogu

monetize-a-websiteZarabianie na swojej stronie internetowej nie jest mitem. Jest to wykonalne dla każdego.


W rzeczywistości – przekształcenie blogu lub witryny w niepełnym wymiarze godzin, hobby lub strony internetowej w aktywa generujące dochód jest dość powszechne przy odrobinie szczęścia i ciężkiej pracy.

Przynajmniej powinieneś być w stanie zrobić wystarczająco dużo, aby pokryć podstawowe wydatki na domenę i hosting. Być może będziesz w stanie wymienić swój dochód (a następnie zarobić trochę więcej).

Należy pamiętać, że wymienione poniżej strategie różnią się od łatwych i pasywnych po te, które wymagają MASY bieżącej pracy (więc upewnij się, że wybierasz coś, co pasuje do Twojej witryny i preferencji dotyczących stylu życia).

W tym przewodniku jest 33 wskazówek, ale zacznijmy od dziesięciu najpopularniejszych (i przewidywalnych) wskazówek dotyczących monetyzacji witryny.

Jeśli chcesz utworzyć witrynę internetową, na której planujesz zarabiać, możesz skorzystać z tych przewodników krok po kroku, aby stworzyć własną witrynę hostowaną po najniższych kosztach.

10 najczęstszych sposobów zarabiania pieniędzy w witrynie

Zarabianie w witrynie nie jest łatwe. Te dziesięć wskazówek jest prawdopodobnie najlepszym wyborem na początek.

1. Marketing partnerski (.. i linki partnerskie)

Marketing afiliacyjny (Metoda 1)
Przykłady udanej witryny partnerskiej: Booking.com

Marketing partnerski to jeden z najpopularniejszych (nie wspominając o najszybszych) sposobów zarabiania pieniędzy z witryny lub bloga.

Zacznij od znalezienia produktu, który Ci się spodoba i który poleciłby. Następnie na swojej stronie reklamujesz produkt i promujesz go wśród odwiedzających witrynę i subskrybentów poczty e-mail. Jeśli produkt lub usługa rezonuje z tymi osobami, klikną Twoją link partnerski, zakup produktu (podczas gdy otrzymasz część ceny sprzedaży).

Prowizja może wynosić od 30% ceny produktu lub usługi, aż do 70%. Na przykład, jeśli podział wynosi 50% i promujesz e-booka, który kosztuje 100 USD, dostaniesz 50 USD za zwykłe odnosząc się kupujący. Całkiem słodka okazja, huh?!

Gdzie mogę znaleźć produkty do promowania?

 • Złącze Komisji – oferuje niezawodne produkty z terminowymi płatnościami.
 • ShareASale – głównie ubrania, akcesoria i inne towary offline.
 • Clickbank – wysokie odsetki wypłat, ale brakuje DOBRYCH produktów do promowania.

2. Reklama „Pay Per Click” (Google Adsense)

AdWords to reklamy wyświetlane na górze stron wyników wyszukiwania Google.

AdSense jest odwrotnością, pozwalając wydawcom korzystać z ogromnej sieci reklamowej Google, aby inni reklamodawcy mogli wyświetlać reklamy w swojej witrynie.

Najlepsze w tym systemie jest to, jak proste jest wszystko.

Po rejestracji Google umieści prosty kod w Twojej witrynie, który zidentyfikuje zawartość Twojej witryny i rozpocznie wyświetlanie odpowiednich reklam. Na przykład, jeśli Twoja witryna dotyczy zwierząt domowych (psów i kotów), Google AdSense zacznie wyświetlać użytkownikom reklamy dotyczące karmy dla kotów, szkolenia psów i nie tylko.

Zarabiasz za każdym razem, gdy ktoś kliknie reklamę. (Tak, to naprawdę takie proste!)

Twoje cięcia mogą wynosić od 0,50 USD do 5 USD za kliknięcie. Gdy Twoja witryna ma wystarczający ruch, możesz zarobić setki (jeśli nie tysiące dolarów) każdego miesiąca.

Jak ubiegać się o Google Adsense?

 • Złóż wniosek o AdSense – Przed złożeniem wniosku upewnij się, że dotrzymujesz kroku ich najnowszemu Warunki usługi. Google ma bardzo surowe zasady, więc trudno jest je zatwierdzić (i pozostać).

3. Sprzedaj przestrzeń reklamową

WSprzedaż powierzchni reklamowej (metoda 3)umieszczenie AdSense firmy Google w swojej witrynie to tylko jeden ze sposobów zarabiania na reklamach online.

Innym jest po prostu sprzedaż własnej przestrzeni reklamowej bezpośrednio firmom, które chcą sponsorować różne blogi. Możesz wymyślić cenę dla każdego miejsca, na przykład: reklama na stronie internetowej“Pasek boczny breklamy anner będą kosztować xxx USD miesięcznie”.

Możesz otrzymać zapłatę w zależności od liczby odwiedzających. Zazwyczaj jest on podawany w dolarach na tysiąc wyświetleń (lub CPM). Może to być CPM w wysokości 5 USD. Jeśli witryna ma 100 000 odwiedzin miesięcznie, ta cena reklamy przekłada się na 500 USD.

Zaletą tego podejścia jest to, że jeśli Twoja witryna uzyskuje mnóstwo ruchu z różnych źródeł, ceny prostych banerów reklamowych mogą wzrosnąć nawet do 5000 USD miesięcznie! Oczywistym minusem jest to, że jeśli Twoja witryna nie generuje dużego ruchu, nie możesz oczekiwać, że zarobisz dużo.

Druga popularna metoda sprzedaży miejsca na reklamę bezpośrednio z witryny jest prosta cena bezpośrednia. Po prostu podajesz cenę (na podstawie tego, co według ciebie jest warte, w stosunku do tego, co może pobierać konkurencja), i zarabiasz z góry na początku każdego miesiąca. Ta cena jest również ogólnie prostą opłatą zryczałtowaną, niepowiązaną z kosztem kliknięcia, takim jak AdSense.

Gdzie mogę poinformować innych, że moja witryna sprzedaje miejsce reklamowe?

 • BuySellAds – Najpopularniejsze środowisko, w którym każdy może wiedzieć, że sprzedajesz przestrzeń reklamową.

4. Sprzedaj własny produkt cyfrowy (na przykład Ebook)

Sprzedaż produktu cyfrowego (metoda 4)Możesz potencjalnie zarabiać najwięcej na zasadzie sprzedaży, kiedy możesz sprzedawać własne bezpośrednio.

Wynika to z faktu, że nie ma pośrednika ani osoby między tobą a kupującym, która „obniżałaby” zarobione pieniądze.

Takie podejście wydaje się dość proste, ponieważ możesz po prostu sprzedawać te produkty bezpośrednio za pośrednictwem swojej witryny i natychmiast otrzymywać zapłatę. Niestety w rzeczywistości nie jest to takie proste.

Tworzenie dobrych produktów, które są dobrze wykonane i dopracowane, wymaga mnóstwo czasu i dodatkowych zasobów (takich jak projekt, treść itp.). Istnieje wiele „ukrytych kosztów” zarówno w czasie spędzonym, jak i kontrahentach do współpracy. Sprzedaż własnych produktów w witrynie wiąże się również z problematycznymi problemami, takimi jak bramki płatności, wysyłka i podatki.

Jeśli nie wygląda to na wystarczającą ilość pracy, potrzebujesz również dobrze zaprojektowanej, przekonującej strony docelowej, aby mieć pewność, że Twój produkt ma wysoki współczynnik konwersji. Lista najlepszych twórców stron docelowych znajduje się tutaj.

Dodatkowe zasoby:

Jak sprzedawać produkty na swojej stronie.

5. Akceptuj darowizny od odwiedzających

Przyjmuj darowizny (metoda 5)Jeśli nie masz mnóstwo miesięcznych wizyt, ale masz silną, zaangażowaną społeczność? Poproś czytelników o darowiznę!

Przyjmowanie jednorazowych darowizn nie jest szybką drogą do bogactwa, ale może pomóc ci w pokryciu wydatków w perspektywie krótkoterminowej, jeśli ludzie lubią to, co masz do powiedzenia i chcą wesprzeć Twoją podróż.

Na przykład PayPal oferuje małe przyciski darowizn, których dodanie zajmuje około 10 minut. Te przyciski oferują szybki sposób na odzyskanie środków, które możesz chcieć przeznaczyć na dobry hosting, tworzenie nowych produktów, badania i wszystkie inne koszty utrzymania zdrowego, aktywnego bloga. H

Na przykład, web.archive.org zarabia dużo pieniędzy z darowizn (najprawdopodobniej z ich powodu miliony odwiedzających miesięcznie).

Jak skonfigurować przyciski darowizny?

6. Sprzedawaj posty sponsorowane (… ale użyj tagu Nofollow)

Sponsorowane posty i artykuły (metoda 6)Jednym z najczęstszych sposobów zarabiania pieniędzy z witryny jest zwiększenie liczby odwiedzających.

Po ciężkiej pracy związanej z budowaniem stałego ruchu w witrynie z zaangażowaną społecznością istnieje kilka różnych sposobów zarabiania na ciężkiej pracy.

Na przykład wiele firm robi wszystko, co w ich mocy, aby szukać blogów, które będą zawierać ich sponsorowane treści. „Reklama natywna„Jak to działa dobrze, ponieważ pokrywa się z podstawową treścią witryny i jest trafne i przejrzyste.

Możesz także przejrzeć produkty firmy w „reklamie”, która zawiera częściowo treść, a częściowo reklamę. Na przykład, jeśli twoja strona internetowa dotyczy najnowszych gier na iOS dla iPhonów i iPadów, twórca jednej z tych reklam z przyjemnością oceniłby Twoją aplikację i polecił ją fanom.

Prawidłowe wykonanie może stworzyć scenariusz wygrana / wygrana. Jednak – wykonane źle, z nieistotną lub nieautentyczną zawartością witryny, może zniszczyć całą dobrą wolę czytelnika, nad którą tak ciężko pracowałeś, aby stworzyć.

Do dalszego czytania:

7. Wygeneruj „potencjalnych klientów” dla innych firm

Zdobądź kontakty do innych firm (metoda 7)Firmy rozwijają się, zdobywając nowych potencjalnych klientów, by zapytać o swoje produkty lub usługi.

Nic dziwnego, że są zawsze obserwując, szukając kreatywnych sposobów na znalezienie nowych źródeł potencjalnych klientów, aby pomóc im się rozwijać.

Na przykład:

Załóżmy, że masz witrynę internetową poświęconą nauczaniu umiejętności matematycznych. Informacje o czytelniku (takie jak adres e-mail lub numer telefonu) byłyby bardzo przydatne dla różnych szkół internetowych, które chcą sprzedawać swoje kursy chętnym, aktywnym studentom.

Zasadniczo łączysz kropki; gra w swatkę, przedstawiając dwie drużyny, które mogą sobie nawzajem korzystać. Chociaż jest podobny do tego, jak działa marketing afiliacyjny, w tym przypadku tak naprawdę nie ma znaczenia, czy czytelnik kupi jego produkt, czy nie. W tym momencie szukają tylko wprowadzenia.

Gdzie mogę znaleźć takie oferty?

8. Zbuduj „listę e-mail”

Zbuduj listę e-mailową (metoda 8)Poświęć trochę czasu na czytanie porad dotyczących rozwoju blogów, a na pewno spotkasz ludzi, którzy mówią „pieniądze są na liście„.

Odnoszą się one do Twojej listy e-mail, która obejmuje twoich najbardziej lojalnych czytelników. Celem jest przekształcenie jak największej liczby nieznajomych odwiedzających witrynę po raz pierwszy w namiętnych obserwujących, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi pracami lub treściami.

Trzeba przyznać, że jest to strategia długoterminowa (i na pewno nie wzbogacisz się z dnia na dzień). Ale jest to jedna z najlepszych, długoterminowych metod, aby z zyskiem przekształcić swojego bloga w pełnoprawne, zarabiające pieniądze przedsiębiorstwo.

Nigdy nie trać z oczu tworzenia relacji ze swoimi wyznawcami. Oferowanie świetnych informacji lub bezpłatnej pomocy to doskonały sposób na rozpoczęcie. Spamowanie osób za pomocą niezamówionych ofert jest jednym z najszybszych sposobów na nadużywanie zaufania czytelnika i sabotowanie celów długoterminowych.

Jak to DOKŁADNIE działa?

9. Skonfiguruj witrynę e-commerce (wymagana jest ciężka praca)

Skonfiguruj witrynę e-commerce (metoda 9)Strony internetowe nie muszą dotyczyć tylko treści. Mogą być one skoncentrowane wokół narzędzi lub produktów w sklepie internetowym.

Ostrzegamy:

Istnieją dosłownie setki tysięcy stron internetowych lub sklepów internetowych eCommerce. Upewnij się, że Twoja wypełnia unikalną niszę, ze szczegółową strategią i najnowsze techniki marketingowe wyróżniać się z tłumu.

Jak stworzyć udany sklep / sklep internetowy?

 • Jak zrobić sklep WooCommerce (WordPress)
 • Jak zrobić sklep internetowy Shopify (Shopify)

10. Odwróć swoje strony internetowe (Utwórz -> Sprzedaj -> Ponownie zainwestuj)

Sprzedaj swoją stronę (metoda 10)Wierzcie lub nie, ale prawie zawsze istnieje rynek dla Twojej witryny.

Oznacza to, że jeśli utworzyłeś następujące produkty (a może nawet sprzedałeś kilka produktów lub umieściłeś reklamy w swojej witrynie), być może będziesz mógł je sprzedać komuś innemu i zrobić szybkie złotówki.

Szczerze mówiąc, zwykle nie sugerujemy, aby ludzie planowali przerzucić swoją stronę internetową lub bloga (jesteśmy większym fanem tworzenia czegoś na dłuższą metę).

Nie można zaprzeczyć, jak lukratywny może być. Na przykład, jeśli Twoja witryna zarabia 500 USD miesięcznie dzięki sprzedaży miejsca na reklamę, być może uda Ci się sprzedać witrynę za 5000–10 000 USD (co stanowi około 12x – 22x miesięcznego dochodu).strona sprzedaży

Inną ciekawą opcją jest sprzedaż gotowe strony, Są DUŻO tańsze, ale wciąż jest trochę pieniędzy do zarobienia.

Gdzie mogę sprzedać swoją stronę?

Do tej pory odliczamy niektóre z najpopularniejszych sposobów zarabiania pieniędzy z Twojej witryny.

Ale wciąż jesteśmy tylko tylko drapanie po powierzchni.

Poniżej są kolejne 23 sposoby zarabiania pieniędzy w swojej witrynie.

(Pamiętaj, że niektóre z nich są nieznaczne połączony z powyższymi są jeszcze mało „po wyjęciu z pudełka’.)

Kolejne 23 sposoby zarabiania na swojej stronie

23 sposoby zarabiania pieniędzy na swojej stronie internetowej11. Sprzedaj reklamy z linkami tekstowymi (NIEZALECANE) – Jest nadal zapotrzebowanie na reklamy tekstowe (wierzcie lub nie). Pamiętaj jednak, że naruszają one zasady Warunki korzystania z usług Google (co oznacza, że ​​ryzykujesz karą).

Aby tego uniknąć, po prostu zachowaj „nofollow„.

12. Skonfiguruj „infolinks” – Infolinki to świetna alternatywa dla reklam AdSense, które są bardzo łatwe do skonfigurowania. Minusem jest to, że nie mają dużej konwersji, a wypłaty (w przeliczeniu na kliknięcie) są również niewielkie.

13. Użyj widżetów monetyzacji – Są również bardzo podobne do Google Adsense, dlatego warto je wypróbować jako alternatywę.

14. Skonfiguruj reklamy kanałów RSS. – Dokładnie tak, jak brzmią. Przestrzeń reklamowa na sprzedaż zgodna z treścią z kanału RSS.

15. Rozdaj treści premium za dodatkowe $$$ – Jeśli produkujesz oszałamiające, niesamowite treści, których użytkownicy nie mogą mieć dość… zawsze możesz spróbować poprosić ich o zapłatę za część! (Szalona koncepcja, co ?!) Osobiście nie mam nic przeciwko płaceniu zawartość premium. Pamiętaj – nie proś ludzi o natychmiastową płatność. Zamiast tego skup się przede wszystkim na zwiększeniu liczby odbiorców i odwiedzających.

16. Rozpocznij prywatne forum lub zajęcia coachingowe – Większość z nas ma unikalne umiejętności, z których inni mogą korzystać. Utworzenie prostego forum lub zajęć jest łatwym sposobem pomagania innym i generowania powtarzających się dochodów w tym samym czasie.

17. Utwórz tablicę ogłoszeń – Utworzenie tablicy ofert pracy na twojej stronie to kolejny prosty i łatwy sposób na zebranie dodatkowych pieniędzy, gdy ludzie przyjmują różne oferty pracy z różnych firm lub osób.

18. Doradztwo w zakresie oferty – Oferowanie koncertów i usług może pomóc Ci przynieść przyzwoite sumy pieniędzy, podczas gdy inne formy „pasywnego” dochodu zajmują trochę czasu. Możesz oferować te usługi przez e-mail, forum lub nawet Skype.

19. Dodaj stronę „zatrudnij mnie” na swojej stronie internetowej – Twoja nowa strona internetowa lub blog to także idealne miejsce do promowania usług freelancerów. Prezentacja próbek lub dowodów wcześniejszej pracy znacznie zwiększy twoje szanse na zatrudnienie.

20. Sprzedawaj lub wynajmuj strony wewnętrzne – Nie są to bardzo częste, ale możesz być zaskoczony tym, na co ludzie byliby skłonni wynająć lub wydać pieniądze!

21. Wyświetlaj wyskakujące reklamy – Pop-upy mogą być bardzo denerwujące. Są jednak także kolejnym łatwym sposobem na wykonanie trochę szybkie pieniądze.

22. Użyj szafki na treści – „Blokowanie zawartości ”jest podobne do ukrywania lub ochrony fragmentów treści, dopóki użytkownik nie podejmie pewnych działań w celu ich wykorzystania. Na przykład może chcesz, aby zapłacili niewielką kwotę, a może kliknij reklamę.

23. Wyświetlaj reklamy audio – Są stosunkowo nowe i stają się coraz bardziej popularne. Osobiście nie próbowałem tego. Ale przeczytałem kilka artykułów i na pewno wygląda obiecująco.

24. Sprzedaj e-booka – Ten jest oczywisty. Wiele osób sprzedaje książki elektroniczne za pośrednictwem swojej witryny. Kilka przykładów: Jeśli masz stronę internetową z przepisami i gotowaniem, możesz łatwo stworzyć i sprzedać własną książkę kucharską. To samo dotyczy prawie każdej niszy.

25. Utwórz konferencję wokół swojej witryny – Dużo pracy, ale także ogromna potencjalna wypłata.

26. Ustaw program nauczania – Trochę jak krzyżówka między sprzedażą własnych treści a oferowaniem doradztwa lub usług.

27. Organizuj płatne seminaria internetowe – Podobne do ostatniej wskazówki, która jest w dużej mierze mieszanką konsultacji poprzez treść i programu nauczania.

28. Utwórz witrynę członkowską – Kolejny poziom w modelu „informacyjno-biznesowym”, który ma dodatkową zaletę polegającą na generowaniu powtarzających się przychodów.

29. Oferta kuponów (z linkami partnerskimi) – Ludzie z niecierpliwością szukają kodów rabatowych i promocyjnych dla wszystkiego, od ubrań po wakacje. Jeśli możesz (znaleźć i) zaoferować prawidłowy, możesz również uzyskać cięcia tych dochodów.

30. Hostuj ankiety w swojej witrynie – Trudno w to uwierzyć, ale łatwo to zrobić!

31. Oferuj pisanie koncertów – Możesz łatwo zarobić od 20 do 30 USD za 500 słów na pisanie artykułów dla innych firm lub osób prywatnych. Istnieje również ogromny potencjał dla biegłych użytkowników różnych języków, ponieważ wiele firm chce, aby ich strony internetowe były tłumaczone przez tych, którzy mówią w ojczystym języku.

32. Utwórz płatny katalog / stronę firmową – Pobierasz opłaty za wystawienie lub subskrypcję strony.

33. Po prostu skopiuj to, co robią inni – Nasz osobisty faworyt! ��


P.S. Jeśli chcesz korzystać z tej infografiki na swojej stronie, możesz to zrobić.

 • Pobierz pełną infografikę tutaj (.png)

P.S.S. Jeśli znasz inne sposoby zarabiania na witrynach, daj mi znać w sekcji komentarzy. Dodamy go do listy i uznamy cię, umieszczając pod nim swoje imię i nazwisko.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map