123-reg Hosting Review

123-reg jest największym dostawcą domen w Wielkiej Brytanii z zarejestrowanymi ponad 3 milionami nazw domen i hostingiem ponad 1,7 miliona stron internetowych.


Niezależnie od rodzaju działalności, możesz uzyskać ją online 123-reg. Zapewniają zwycięską kombinację bardzo wysokiej jakości, technicznie zaawansowanych, ale opłacalnych produktów online, takich jak rejestracja nazw domen, hosting witryn internetowych i firmowy hosting poczty e-mail, aby pomóc każdej firmie rozpocząć podróż online. Inteligentne, skuteczne i przyjazne dla użytkownika aplikacje online są kluczem umożliwiającym każdemu, niezależnie od poziomu umiejętności, odblokowanie pełnej mocy sieci.

Większość usług hostingowych dostępnych obecnie na rynku często oszałamia klientów szeroką gamą funkcji, innowacyjną technologią i tym podobne. Jednak niewielu może zaoferować to, czego szuka większość ludzi w firmie hostingowej – wszystkie odpowiednie narzędzia i wsparcie w jednym prostym pakiecie. Co to jest 123 Reg jest w stanie dostarczać swoim klientom plany hostingowe.

Logo 123REG
UPTIME
915
PRĘDKOŚĆ
780
WSPARCIE
800
CENA £
945
FUNKCJE
915
ZIELONY
850
INNOWACYJNE
860

Hosting w chmurze

Hosting oparty na chmurze stał się standardem w zakresie hostingu. Dzięki możliwości zdalnego dostępu do plików i przesyłania ich, klienci mogą łatwiej aktualizować informacje o swojej stronie internetowej, co czyni ją kluczową częścią każdej usługi hostingowej.

123 Reg oferuje szybki i niezawodny hosting w chmurze, który gwarantuje, że witryna będzie działać przez całą dobę. Jego szybkość zapewnia szybkie ładowanie wszystkich informacji na stronie internetowej dzięki bezpiecznemu centrum danych, które działa na połączeniu sieciowym 10 GB / s. Z drugiej strony, jego masywna pamięć masowa daje przestrzeń do założenia sklepu, a także daje możliwość uzyskania większej ilości, na wypadek, gdyby planowano uaktualnienie do większej przestrzeni internetowej.

Hosting w chmurze 123 Reg pozwala na dostęp do Twojej witryny w dowolnym miejscu i czasie. Zapewnia szybką prędkość ładowania dzięki połączeniu sieciowemu 10 GB / s, a jednocześnie zapewnia dużą przestrzeń dyskową, która zapewnia elastyczność w zakresie aktualizacji w razie potrzeby.

Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem

Luka w sieci jest jednym z wielu problemów, które nękają właścicieli witryn. Z tego powodu funkcje zabezpieczeń hostingu stały się jedną z wielu rzeczy, których klienci szukają, gdy korzystają z planu hostingu.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, 123 Reg oferuje szereg funkcji, które mogą pomóc w ochronie Twojej witryny. Firma zapewnia możliwość blokowania adresów IP i umieszczania ich na czarnej liście, aby uniemożliwić im dostęp do Twojej witryny. Istnieje również wbudowany program antywirusowy do wiadomości e-mail, aby zapewnić, że nowe wiadomości przychodzące są wolne od wirusów.

123 Reg oferuje również program o nazwie Site Scanner, który sprawdza witrynę pod kątem infekcji złośliwym oprogramowaniem lub luk w zabezpieczeniach, które można wykorzystać do wykorzystania witryny. Site Scanner może nawet monitorować reputację Twojej domeny, szczególnie jeśli chodzi o listę blokującą spam.

Funkcje zabezpieczeń 123 Reg pomagają zapewnić, że witryna jest bezpieczna przed złośliwym oprogramowaniem lub innymi atakami online. Dysponując szeroką gamą narzędzi bezpieczeństwa, masz pewność, że będziesz chroniony ze wszystkich frontów.

nieograniczona przepustowość

Firmy hostingowe mają tendencję do ograniczania przepustowości Twojej witryny w zależności od używanego planu. Nie dzieje się tak z 123 Reg.

123 Reg oferuje nieograniczoną przepustowość we wszystkich pakietach hostingowych, od niezbędnych planów aż po pakiet Premium. Zapewnia to, że wszystkie informacje są szybko przesyłane do Twojej witryny, co poprawia jakość obsługi klienta 123 i skraca wszelkie opóźnienia w ładowaniu.

Najlepsze jest to, że bez względu na to, jak duża jest Twoja witryna, nie musisz płacić żadnej dodatkowej kwoty tylko za dodatkową przepustowość.

Dzięki nieograniczonej przepustowości oferowanej we wszystkich pakietach hostingowych, 123 Reg zapewnia wydajność Twojej witryny, przesyłając dane do Twojej witryny w szybki i bezpieczny sposób, bez dodatkowych kosztów.

WordPress i hosting aplikacji jednym kliknięciem

WordPress stał się popularnym wyborem wśród właścicieli stron internetowych – szczególnie blogerów – dzięki czystemu i przyjaznemu interfejsowi. Jednak skonfigurowanie go z hostem internetowym może być dość trudne, szczególnie dla tych, którzy nie są biegli w tym zadaniu.

123 Reg eliminuje ten problem dzięki funkcji hostingowej WordPress za jednym kliknięciem dostępnej w pakiecie Business i Unlimited. Kompatybilny z obydwoma Linux i Windows, ta funkcja pozwala zainstalować WordPress za pomocą jednego kliknięcia przycisku, umożliwiając jednoczesne korzystanie z bloga lub strony internetowej.

Inne aplikacje, które można również zintegrować w ten sposób, obejmują forum bbPress, formularz do wiadomości e-mail, pocztę internetową RoundCube, Umbraco 4.7 CMS, koszyk MetaCart. Aby zobaczyć pełną listę aplikacji, sprawdź ich listę tutaj: DARMOWE oprogramowanie dla Twojej witryny bez konieczności kodowania

123 Reg ułatwia użytkownikom integrację WordPress oraz inne kompatybilne aplikacje do swojego systemu hostingowego. Funkcja One-Click gwarantuje, że klienci nie będą musieli zajmować się skomplikowanym procesem konfiguracji.

Wsparcie oparte na Wielkiej Brytanii

W dzisiejszych czasach firmy mają tendencję do zlecania zagranicznym zespołom obsługi klienta. Prowadzi to do problemów z komunikacją, które utrudniają klientom uzyskanie potrzebnej pomocy.

123 Reg eliminuje ten problem dzięki zespołowi pracowników z Wielkiej Brytanii, którzy są w stanie zapewnić obsługę klienta przez telefon, czat na żywo, który jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 9–19 lub e-mailem. Niezależnie od tego, czy jest to proste zapytanie, czy złożony problem, który wymaga niewielkiego rozwiązania problemu, masz pewność, że otrzymasz szybką pomoc, której potrzebujesz, aby rozwiązać każdy problem z hostingiem, z którym masz do czynienia.

123 Reg zapewnia całodobową obsługę klienta przez telefon, czat lub e-mail, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje wątpliwości, bez względu na to, jak duże lub małe mogą być. Dzięki całemu zespołowi pomocy technicznej z siedzibą w Wielkiej Brytanii możesz uzyskać wysokiej jakości obsługę klienta za każdym razem, gdy dzwonisz.

Techniczny

 • Nieograniczona przepustowość. Bez względu na to, czy otrzymujesz podstawowy plan Essential, czy wysokiej klasy plan Premium, masz zagwarantowaną nieograniczoną przepustowość przez cały pobyt dzięki 123 Reg.
 • Wysoka użyteczność. Dzięki połączeniu błyskawicznego czasu ładowania i niekończącej się przepustowości klienci nie będą mieli problemów z dostępem do witryny i korzystaniem z niej.
 • Baza danych dla każdego planu. 123 Reg zapewnia, że ​​wszystkie ich plany mają własną bazę danych, co daje możliwość instalacji i obsługi oprogramowania, takiego jak WordPress lub inne aplikacje e-commerce i treści.
 • Ograniczone konta e-mail. Podczas gdy każdy plan 123 Reg daje klientom kilka skrzynek pocztowych, tylko plany Unlimited i Premium oferują nieograniczoną liczbę kont. Dla osób korzystających z planów Essential i Business nie dostaniesz tyle w porównaniu do innych firm hostingowych.
 • Mała przestrzeń do przechowywania. Początkowa przestrzeń internetowa przydzielona dla Ciebie przez 123 Reg jest dość mała w porównaniu do konkurencji. Plan Essential oferuje tylko 10 GB przestrzeni internetowej, podczas gdy plany Business i Premium zapewniają tylko 100 GB. Tylko plan Unlimited zapewnia nieograniczoną przestrzeń do wykorzystania.

Wsparcie

 • Obsługa klienta oparta na Wielkiej Brytanii. Zespół obsługi klienta 123 Reg ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, więc jeśli tam mieszkasz, pomoc jest o rzut kamieniem. Eliminuje to wszelkie problemy komunikacyjne, które zwykle występują, gdy zespół wsparcia znajduje się za granicą.
 • Obsługa klienta oparta na Wielkiej Brytanii. Chociaż posiadanie zespołu wsparcia w Wielkiej Brytanii jest zaletą, działa również przeciwko 123 Reg, szczególnie jeśli ich klienci wyjeżdżają za granicę. Chociaż nadal można do nich zadzwonić, dzwonienie na duże odległości tylko w celu uzyskania porady technicznej będzie kosztować ich więcej.
 • Czat na żywo nie jest dostępny 24 godziny. 123 Reg ma tylko ustawiony harmonogram funkcji czatu na żywo. W przeciwieństwie do innych czatów na żywo, które są dostępne 24 godziny na dobę, ich funkcja czatu na żywo jest dostępna tylko od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 19:00 czasu londyńskiego.

cennik

 • Elastyczne plany
 • Można kupić co miesiąc
 • Gwarancja krótkiego zwrotu pieniędzy. W przeciwieństwie do innych usług hostingowych, 123 Reg zapewnia małe okno możliwości odstąpienia od umowy z nimi. Jeśli zdecydujesz się zakończyć swój plan, musisz to zrobić w ciągu 15 dni, aby odzyskać pieniądze.

Wewnątrz panelu sterowania 123 Reg

Panel kontrolny 123 Reg oferuje szereg funkcji ułatwiających efektywne zarządzanie witryną. Narzędzia obejmują zarządzanie domenami, handel elektroniczny, marketing i bezpieczeństwo. Chociaż panel zapewnia niezbędne narzędzia do rozpoczęcia pracy, oferuje również inne przydatne funkcje, które można kupić.

Jednym z podstawowych narzędzi panelu sterowania jest narzędzie Menedżer plików. Narzędzie Menedżer plików pozwala ręcznie edytować pliki HTML. Jest to przydatne, gdy potrzebujesz szybko wprowadzić zmiany na swoich stronach lub jeśli nie masz do dyspozycji żadnego oprogramowania do tworzenia stron internetowych.

Kolejną funkcją oferowaną przez panel sterowania 123 Reg są szablony stron internetowych. Chociaż większość szablonów ma podstawowy wygląd, jeśli nie masz ochoty na tworzenie układu, szablony te będą dla Ciebie działać. Te szablony można pobrać, a następnie przesłać przez FTP po ich edycji. Można je również modyfikować za pomocą narzędzia Menedżer plików.

Mimo że panel sterowania oferuje ręczną edycję i wstępnie sformatowane szablony, jedną z jego wad jest brak narzędzi hostingowych udostępnianych w panelu. Innym problemem była potrzeba użycia przycisku Zarządzaj, aby uzyskać dostęp do wszystkich narzędzi panelu sterowania. Jeśli jesteś tu nowy i nie zdajesz sobie z tego sprawy, poczujesz, że panel nie ma żadnych narzędzi do użycia.

Ulepszone plany, takie jak Business Plan 123 Reg, oferują dodatkowe narzędzia, w tym AWStats, narzędzie do statystyki witryny, panel sterowania dla bazy danych MySQL, narzędzie wiersza poleceń, generator JavaScript, weryfikator HTML i Perl oraz bibliotekę obrazów.

Panel sterowania 123 Reg oferuje również inne narzędzie o nazwie Instant Site Tool. Narzędzie Instant Site, które udostępnia setki szablonów witryn w oparciu o typ witryny, którą chcesz utworzyć. Szablony obejmują szablon galerii zdjęć, szablon katalogu sklepu i blog, żeby wymienić tylko kilka. Instant Site umożliwia także dodawanie widżetów i formularzy do witryny. Narzędzia oferują także dwa rodzaje aktualizacji – Instant Site Plus kosztuje 2,99 £ miesięcznie, co daje zestaw 10 szablonów oraz Instant Site Pro, który oferuje 500 stron po 4,99 £ miesięcznie.

Ostatnim narzędziem, które można zintegrować z panelem sterowania 123 Reg, jest Kreator strony internetowej. Chociaż nie jest to narzędzie do hostingu stron internetowych, zapewnia ono środki do wydajniejszego tworzenia witryn dzięki łatwemu w użyciu interfejsowi przeciągania i upuszczania. Za pomocą tego narzędzia możesz również włączyć do swojej witryny linki, przyciski, Mapy Google i koszyki mediów społecznościowych. Cena narzędzia do tworzenia stron internetowych zaczyna się od 3,99 £ miesięcznie.

Przeczytaj naszą listę najlepszych hostingów w Wielkiej Brytanii, aby uzyskać więcej świetnych rozwiązań hostingowych.

Powiązane przedmioty

 • Przegląd hostingu UK2.NET
 • Przegląd hostingu internetowego Storm
 • Przegląd hostingu Webfusion
 • Przegląd hostingu eUKhost
 • Recenzja hostingu Justhost
 • Przegląd hostingu iPage
 • Przegląd hostingu Dataflame
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map