12 „najlepszych” wtyczek WordPress (bezpłatne i płatne)


Najlepsze wtyczki wordpress


Dzięki odpowiedniemu pakietowi wtyczek wbudowanych w backend, możesz radykalnie (i natychmiast) poprawić funkcjonalność, estetykę i wydajność witryny zarówno dla siebie, jak i dla twoich widzów.

Jednak dzięki niezliczonym opcjom dostępnym dla przeciętnego webmastera wyzwanie znalezienia najlepszych wtyczek WordPress może wydawać się prawie niemożliwe..

W końcu wystarczy tylko jeden niepoprawny wiersz kodu lub instalacja, która się nie udała, aby przekształcić twoją niegdyś piękną i elegancką stronę internetową w pomieszany bałagan bezsensownego kodu, zwariowanych motywów i zepsutej funkcjonalności.

Nie martwić się.

Zrobiliśmy dla ciebie wszystkie ciężkie podnoszenie, instalowanie i sprawdzanie niezliczony Wtyczki WordPress określają raz na zawsze, które z nich są warte twojego czasu, a które nie.

Tak więc, bez zbędnych ceregieli, oto nasza lista 12 najpopularniejszych wtyczek WordPress na 2020 rok.

1. Formularz kontaktowy 7

Formularz kontaktowy 7

Jeśli potrzebujesz wtyczki, która pozwoli ci bezproblemowo tworzyć i zarządzać wieloma formularzami kontaktowymi, skorzystaj z weryfikacji reCaptcha i upewnij się, że wszystkie spamerskie zgłoszenia są odfiltrowane za pomocą Askimet (więcej o nich za sekundę), to Formularz kontaktowy 7 to ostatnia wtyczka WordPress, której będziesz kiedykolwiek potrzebować.

Ta prosta wtyczka pozwala pominąć wszystkie dodatkowe kodowania, dzięki czemu można szybko tworzyć i publikować piękne formularze kontaktowe, dzięki którym użytkownicy wysadzą skrzynkę odbiorczą.

Dzięki ponad 5 milionom aktywnych instalacji, 1100 pięciogwiazdkowym recenzjom i niskiej niskiej cenie absolutnie darmowej, możemy obiecać, że nie znajdziesz lepszej wtyczki formularza kontaktowego gdziekolwiek w interwebs.

Uzyskaj formularz kontaktowy 7 z WordPress.org

Dowiedz się, jak zainstalować i korzystać z formularza kontaktowego 7 na swojej stronie WordPress (krok po kroku)

2. Yoast SEO

Wtyczka Yoast SEO

Jeśli chodzi o optymalizację wyszukiwarek na stronie, niewiele wtyczek może świecić świecą na temat skuteczności i funkcjonalności Yoast SEO.

Zakładając, że już przeprowadziłeś podstawowe badania słów kluczowych, wtyczka Yoast poprowadzi Cię krok po kroku przez proces optymalizacji Twojej nowej treści pod kątem wyszukiwarek.

Od gęstości docelowego słowa kluczowego do optymalizacji twojego tytułu i tagów h2, do podstawowej czytelności i metadanych, Yoast SEO sprawia, że ​​optymalizacja wyszukiwarek na stronie jest tak prosta, że ​​jaskiniowiec może to zrobić.

Możesz pobrać bezpłatną wersję tutaj lub Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o wtyczce premium Yoast.

3. Akismet Anti-Spam

Askimetowa wtyczka antyspamowa

Akismet Anti-Spam to jedyna wtyczka, której potrzebujesz, aby powstrzymać spamerów i utrzymać długoterminową integralność swojej witryny.

Wtyczka sprawdza i filtruje każdy komentarz udostępniony w Twojej witrynie, zapewniając historię statusu każdego z nich, dzięki czemu możesz określić, które komentarze zostały uznane za spam przez Askimet lub moderatora.

Możesz także wyświetlić liczbę zatwierdzonych komentarzy dla każdego użytkownika, przejrzeć adresy URL w treści komentarza i usunąć wszelkie mniej przydatne linki, które możesz znaleźć.

Najlepsza część? Askimet jest do pobrania za darmo i korzystanie ze wszystkich osobistych stron, a wersja premium kosztuje grosze za dolara, dzięki czemu możesz zachować swoją witrynę piękną i wolną od spamu niezależnie od budżetu.

Uzyskaj Akismet z Akismet.com

4. WooCommerce

Wtyczka Woocommerce

Dla tych z Was, którzy wybrali nieco mniej konwencjonalną trasę podczas swoich przygód eCommerce (np.. nie using Shopify), WooCommerce to uniwersalna platforma eCommerce typu open source dla webmasterów WordPress.

Dzięki wielu funkcjom, rozszerzeniom i dostosowaniom wbudowanym w platformę, WooCommerce sprawia, że ​​sprzedaż w witrynie WordPress jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Od mnóstwa motywów (z których wszystkie mają nieograniczone możliwości dostosowywania), poprzez możliwość sprzedaży produktów fizycznych, cyfrowych i powiązanych, po niezliczone narzędzia do optymalizacji konwersji, trudno będzie znaleźć pojedynczą wtyczkę, która może pasować do WooCommerce pod względem użyteczności lub ceny (tylko 12,95 USD / miesiąc za najbardziej zaawansowany pakiet).

Uzyskaj WooCommerce z WooCommerce.com

Dowiedz się, jak zainstalować i używać wtyczki WooCommerce WordPress (krok po kroku)

5. TinyMCE Advanced

zaawansowana wtyczka tinymce

Jeśli kiedykolwiek chciałeś śledzić dane o ruchu na swojej stronie w czasie rzeczywistym, bez logowania się i przechodzenia do strony Google Analytics, to Pulpit nawigacyjny Google Analytics dla WP to szukana wtyczka.

Ta prosta, bezpłatna wtyczka pozwala dodawać, usuwać i zmieniać rozmieszczenie przycisków wyświetlanych na pasku narzędzi edytora Visual Editor, dając możliwość skonfigurowania maksymalnie czterech rzędów przycisków zawierających (ale z pewnością nie ograniczających się do) czcionkę rozmiary, rodzina czcionek, kolory tekstu / tła, tabele i wiele innych.

Jednym kliknięciem przycisku TinyMCE pozwala znacznie usprawnić i uprościć obsługę WordPressa, co oznacza, że ​​możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej i pozostawić za sobą „wyszukiwanie przycisków”.

Pobierz TinyMCE Advanced z WordPress.org

6. WordFence Security

wordfence security wp plugin

Wraz z rozprzestrzenianiem się cyberataków i włamań do witryn w 2018 r. Bezpieczeństwo witryn jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Oferuje zarówno wersję darmową, jak i płatną WordFence Security daje dostęp do wielu narzędzi, w tym:

 • Weryfikacja i naprawa integralności pliku podstawowego WordPress.
 • Skanowanie złośliwego oprogramowania, wirusów i backdoora.
 • Zapora ogniowa, która obejmuje ograniczanie prędkości, blokowanie fałszywych robotów Google, białą listę adresów IP i blokowanie adresów IP.
 • Ruch w czasie rzeczywistym, który obejmuje roboty Google, czytniki kanałów RSS oraz wszystkie inne roboty i roboty. (Google Analytics nie zawiera tych danych).
 • Powiadomienia e-mail o ostrzeżeniach i krytycznych problemach.
 • Ochrona przed hakowaniem brutalnej siły.
 • I wiele więcej.

Jeśli obawiasz się o bezpieczeństwo i integralność swojej witryny, WordFence Security pozwoli ci odpocząć, wiedząc, że Twoja witryna, podobnie jak klienci Allstate, jest w dobrych rękach.

Uzyskaj WordFence Security z WordFence.com

7. Mapy witryn Google XML

google xml mapa witryny wtyczka wordpress

Kolejna przydatna wtyczka SEO do WordPress, Mapy witryn Google XML pomaga wyszukiwarkom takim jak Google, Bing i Yahoo! (ludzie nadal tego używają, prawda?), aby lepiej indeksować witrynę za pomocą specjalnej mapy witryny XML.

Jak tylko zainstalujesz i aktywujesz wtyczkę, automatycznie utworzy mapę witryny XML, która ułatwi robotom wyszukiwarek przeglądanie, indeksowanie i indeksowanie witryny, dzięki czemu możesz cieszyć się wzrostem pozycji w rankingu i dodatkowym „sokiem SEO” ”Przez wiele lat.

Pobierz wtyczkę Google XML z WordPress.org

8. WP Super Cache

Wtyczka WP Super Cache

W 2020 r. Szybkość Twojej witryny jest wszystkim. Dzięki WP Super Cache możesz szybko i bezboleśnie zwiększyć prędkość początkową swojej witryny.

Ta darmowa i łatwa w użyciu wtyczka generuje statyczne pliki HTML z dynamicznej witryny WordPress, co oznacza, że ​​serwer sieciowy będzie z niej korzystać że plik zamiast przetwarzać cięższe (i wolniejsze) skrypty PHP.

Z nominalną ceną i łatwością konfiguracji, WP Super Cache jest niezbędną wtyczką dla każdego webmastera, który chce zwiększyć szybkość swojej witryny i cieszyć się wszystkimi korzyściami z niej związanymi.

Uzyskaj WP Super Cache z WordPress.org

9. Pulpit nawigacyjny Google Analytics dla WP firmy ExactMetrics

Pulpit nawigacyjny Google Analytics dla wtyczki wp

Jeśli kiedykolwiek chciałeś śledzić szczegółowe dane o ruchu w witrynie w czasie rzeczywistym, bez konieczności logowania się i poruszania się po labiryntowej witrynie Google Analytics, wybierz Pulpit nawigacyjny Google Analytics dla WP przez Exact Metrics (spróbuj powiedzieć że trzy razy szybciej!) to wtyczka, której szukasz.

Ta wtyczka pozwala monitorować nie tylko statystyki ruchu i kanały akwizycji w czasie rzeczywistym, ale także:

 • Sesje, bezpłatne wyszukiwania, wyświetlenia stron, statystyki analizy współczynnika odrzuceń
 • Lokalizacje, strony, strony odsyłające, słowa kluczowe, statystyki analizy błędów 404
 • Kanały ruchu, sieci społecznościowe, media ruchu, statystyki analizy wyszukiwarek
 • Kategorie urządzeń, przeglądarki, systemy operacyjne, rozdzielczości ekranu, statystyki analiz marek mobilnych

A ponieważ można go używać zarówno w witrynach osobistych, jak i komercyjnych, nie masz nic do stracenia, klikając „ŚciągnijI spróbowanie.

Pobierz Google Analytics WP z WordPress.org

Dowiedz się, jak zainstalować wtyczkę WordPress Google Analytics i korzystać z niej (krok po kroku)

10. UpdraftPlus WordPress Backup Plugin

Wtyczka updraft plus wordpress

Nic nie jest bardziej frustrujące (ani przerażające) dla przeciętnego webmastera niż perspektywa utraty całej ciężkiej pracy i treści z powodu wadliwej aktualizacji lub przypadkowego błędu w kodowaniu.

Na szczęście z Aktualizacja programu WordPress dla programu UpdraftPlus, najwyżej oceniana na świecie (ponad 2400 pięciogwiazdkowych recenzji i wciąż rośnie) zaplanowana wtyczka do tworzenia kopii zapasowych, możesz porzucić te obawy i frustracje za sobą.

Wystarczy kliknąć „zainstaluj” i odpocząć, ponieważ wszystkie dane są bezproblemowo archiwizowane w chmurze.

Uzyskaj UpdraftPlus z WordPress.org

11. Elementor Page Builder

Wtyczka konstruktora motywów elementora

Jeśli Divi Builder i BoldGrid miały pomysł, który został przekonwertowany na wtyczkę WordPress, to Elementor Page Builder to byłby.

Elementor Page builder to jedna z najbardziej efektywnych i łatwych w użyciu wtyczek do tworzenia stron WordPress na rynku.

Tylko 50 USD rocznie na jedną stronę internetową, Elementor jest warte swojej ceny i pozwoli ci szybko i profesjonalnie tworzyć wspaniałe strony.

Uzyskaj Elementor z Elementor.com

12. Kompresja i optymalizacja obrazu Smush

Obrazy kompresji WP Smush

Nic nie zagłuszy Twojej witryny ani nie zwolni czasu ładowania szybciej niż zbyt duże i niezoptymalizowane obrazy.

Na szczęście z Kompresja i optymalizacja obrazu Smush, możesz kompresować, zmieniać rozmiar i optymalizować wszystkie obrazy swojej witryny w niecały dzień.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, dlaczego kompresja i optymalizacja Smush Image jest uważana za Najlepsza darmowa wtyczka do kompresji obrazu na rynku WordPress.

Uzyskaj WP Smush z WordPress.org

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector