10 niesamowitych darmowych i premium wtyczek WordPress do Facebooka

Od czasu uruchomienia Facebooka w 2004 r. Stworzył zupełnie nowy rodzaj mediów społecznościowych. Teraz jest to największa społeczność społeczna na świecie, z której korzystają miliony ludzi każdego dnia. Ponieważ jest to najpotężniejsza platforma mediów społecznościowych, konieczne jest połączenie witryny WordPress z Facebookiem, aby móc dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców.


Jeśli chcesz, aby Twoi klienci i potencjalni klienci mogli Cię lepiej poznać i utrzymywać z Tobą kontakt w dowolnym momencie, potrzebujesz kilku wtyczek, aby ułatwić sobie życie. Poniżej znajduje się lista 10 niesamowitych darmowych i premium wtyczek WordPress do Facebooka, których można użyć do zintegrowania Facebooka z witryną. Zobacz, jak mogą ci pomóc.

Cieszyć się!

ponownie

reEmbed zapewnia witrynom spersonalizowane odtwarzacze wideo, analizy w czasie rzeczywistym i rekomendacje dotyczące treści za pomocą jednego wiersza kodu. Dzięki temu strony internetowe mogą przejąć kontrolę nad wszystkimi swoimi filmami, w tym wszystkimi treściami umieszczonymi na YouTube, Facebooku, Vimeo i Dailymotion.

Czat na Facebooku

Facebook Chat to niesamowita darmowa wtyczka WordPress Facebook, która pozwala zintegrować system czatu Facebook na swojej stronie internetowej lub blogu. Dodaje pasek podobny do czatu na Facebooku, który pojawi się w prawym dolnym rogu witryny. Użytkownicy mogą zalogować się na swoje konto na Facebooku i rozpocząć czat. To takie proste!

Dodaj link do Facebooka

Ta wtyczka WordPress działa poprzez automatyczne dodawanie linków do postów lub stron, które są publikowane na twojej ścianie, stronach lub grupach na Facebooku. Jest łatwy w użyciu i konfiguracji. Możesz nawet dostosować sposób wyświetlania linków na koncie Facebook. Tytuł adresu URL będzie tytułem postu, a opis linku będzie fragmentem (lub częścią tekstu postu, jeśli go nie ma). Możesz także skonfigurować obraz linku lub pozwolić Facebookowi wybrać go dla Ciebie.

PlayPops dla WordPress

PlayPops dla WordPress wykorzystuje moc Facebooka i YouTube’a, aby szybko zwiększyć grono odbiorców. Wtyczka wyświetla wyskakujące okienko przed filmem na YouTube, z prośbą o dołączenie do strony na Facebooku za każdym razem, gdy zatrzyma on film. To świetny sposób, aby poprosić ich o polubienie Twojej strony!

Wszystko w jednym Facebooku

Ten widget WordPress pozwala wyświetlać dostosowywaną ramkę, która zbiera wtyczki społecznościowe Facebooka razem z opcją wyświetlania lub nie wyświetlania ich na pasku bocznym lub w obszarze widżetów. Ta wtyczka zawiera skróty do wszystkiego, co chcesz umieścić w swoim poście. Ma również funkcję Lubię to i Udostępnij, a także integrację z kanałem Twitter.

NextGEN Facebook

NextGEN Facebook to darmowa wtyczka WordPress Facebook, która zapewnia najlepszą prezentację treści, bez względu na sposób udostępniania postu w różnych witrynach społecznościowych – czy to z przycisków udostępniania na stronie, dodatków / rozszerzeń przeglądarki, lub linki udostępniane bezpośrednio w postach na osi czasu i wiadomościach prywatnych. Ta wtyczka zapewnia pełną kontrolę nad potrzebami robotów indeksujących informacje w serwisach społecznościowych, poprawiając w ten sposób ranking wyszukiwania Twojej witryny w Google, a także zaangażowanie społecznościowe i współczynniki klikalności na Facebooku i innych platformach społecznościowych. Ponadto oferuje wiele popularnych przycisków udostępniania w serwisach społecznościowych!

Facebook Najnowsze komentarze Widget dla WordPress

Ta dodatkowa wtyczka WordPress do Facebooka pozwala wyświetlać listę najnowszych komentarzy na Facebooku z Twojej witryny, strony głównej lub obszaru widżetów.

Facebook Like Button firmy BestWebSoft

Przycisk Lubię to pozwala na dodanie przycisku Śledź w najprostszy możliwy sposób. Jeśli więc Twoja firma lub życie jest ściśle powiązane z kontem na Facebooku, ta wtyczka jest idealnym wyborem dla Ciebie. Posiada proste i łatwe w użyciu funkcje i opcje. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz dodać przycisk Lubię to na swojej stronie internetowej lub blogu.

Strony i grupy Multi FaceBook

Jest to kolejna dodatkowa wtyczka WordPress, która pozwala wyświetlać najnowsze posty na stronach Facebooka, w widżecie paska bocznego Twojej witryny. Możesz dodać dowolną liczbę stron na Facebooku, a nawet dostosować kolor widżetu, ramki, tekstu i adresu URL. Jest kompatybilny z Internet Explorer, Chrome, Firefox, Operan i Safari.

Niestandardowa bramka fanów na Facebooku

Niestandardowa bramka fanów na Facebooku to dodatkowa wtyczka WordPress, która umożliwia dodawanie wyskakującego okienka nakładki na stronie głównej oraz w postach na stronie internetowej lub blogu. Ta wtyczka pomaga zbudować bazę fanów. Dzięki dużej rzeszy fanów możesz zwiększyć ruch na swojej stronie.

Premia: FB Viral Downloader

Ta bezpłatna wtyczka WordPress to potężne narzędzie marketingowe, które pozwala użytkownikom końcowym pobierać pliki z Twojej witryny, aby Twoje treści mogły rozprzestrzeniać się w Internecie. Link do pobrania wyśle ​​użytkowników na stronę logowania na Facebooku, gdzie będą mogli pobrać plik i udostępnić twoje treści na Facebooku. W ten sposób możesz upewnić się, że każde pobranie pomoże sprawić, że Twoje treści staną się wirusowe. Jest to prosta, ale skuteczna metoda na zdobycie powszechnej popularności za pośrednictwem Facebooka.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map